Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,15 zł , zmiana od tamtej pory: 8,66%

Gdzie wy macie głowy?

Zgłoś do moderatora
BM mBanku podniosło rekomendację dla Shopera do "kupuj" oraz cenę docelową do 34,10 zł. Analitycy przewidują 31-proc. wzrost skorygowanej EBITDA Shopera w 2023 roku i oceniają, że jest on w wąskim gronie spółek z GPW o bardzo wysokim wzroście wyników w przyszłym roku pomimo niekorzystnego otoczenia makro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SHOPER -1,01% 29,50 2023-06-06 16:39:47