w grudniu przewinelo sie ze 180 mln. akcji przez gielde to ja sie pytam gdzie sa te akcje ?
jezeli wszystkich jest 235 mln.Na walnym chca zaglosowac nowa emisje ktora napewno nie jest kozystna dla ulicy to jak to zrobia bez akcji ? :-) .
pierdzielenie i tyle zarobili na panice a teraz tylko patrzec na nowe infa o nabywaniu akcji .Tyle w temacie