Forum Forex +Dodaj wątek

GBP/USD do BAX

Zgłoś do moderatora
Czesc. Bax jak widzisz w/w pare? Jestesmy na fali spadkowej D i podobno tutaj kluczowy jest poziom 1.295, czy mozliwe jest wybicie, czy dalsze spadki? Pozdrawiam i czekam na opinie.
  • GBP/USD do BAX Autor: ~Wloch