http://stooq.pl/q/a/?s=gbpeur&i=w&u=14538390
Mam tu Twoj fajny wykres sprzed miesiaca. Jak to teraz widzisz? Jak widzisz droge do Brexit i po brexit??
Chcialbym zagrac scenariusz: zamiana EUR->GBP w polowie czerwca, przed glosowaniem gdy niepewnosc jest najwieksza. Licze potem na mocne odbicie funta.