Forum Forex +Dodaj wątek
Potrzebny wróżbita. Sprzedawać gbp i czekać na spadki do odkupu? Raczej do czerwca jeszcze sie bedzie działo. Obecne przedziały - ktoś coś?
  • Funtowo Autor: ~Bruksela
  • Re: Funtowo Autor: ~AŁtor
  • Re: Funtowo Autor: ~BAX