Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%
Pieniądze są wasze ale pamiętajcie jedno strata jest tylko wtedy jak papier jest sprzedany. Ta spółka ma fundamenty dlatego jeden przetarg nic nie zmienia. Osoby, które wyszły rano zrobiłyby to samo jak kurs skoczyłby ponad 4 zł i tym samym również zbiły kurs. Ktoś czekał na 30% w tydzień nie doczekał się więc uciekł kręcić gdzieś indziej. Natomiast wystarczy poczekać tydzień dwa. Może miesiąc i każdy z was będzie miał APS na zielono. To jest w 100% pewne ponieważ spółka jest bardzo przyszłościowa. Giełda nie jest dla osób, które nie potrafią siedzieć na d...
  • Fundamenty Autor: wilk_karlowicz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY -1,36% 2,91 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.