Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 35,65%

Franek. Pieniądze już straciłeś, to nie trać chociaż godności ;)

Zgłoś do moderatora
Pieniądze są w życiu ważne, ale nie najważniejsze. Chodzenie po forach innych spółek i uprawianie brudnych gierek? Serio, aż tak daleko jesteś w stanie się posunąć dla hajsu? Próby manipulacji, wywołania paniki u innych... Można stracić wszystko, ale trzeba żyć tak, żeby rano spojrzeć w lustro bez wstydu. Ty pewnie wstajesz i jesteś dumny, jak to "przechytrzyłeś wszystkich". Gdybyś wchodził na fora i grzecznie tłumaczył, dlaczego Twoim zdaniem PBGames ma potencjał, to przeanalizowalibyśmy spółkę. Ty doprowadziłeś do sytuacji, w której nie zainwestujemy tutaj choćby na złość Tobie, żeby nie dołożyć ani grosza do polepszenia Twojej sytuacji. W tej chwili bliżej nam do zagrania na spadki. Dobrze wiesz, z jakiego kursu spadasz, dobrze wiesz ile to razy zmieniałeś nick i uprawiałeś chorą politykę. Mi by było po ludzku WSTYD. Tobie pozostawiam do przemyślenia. Mądry człowiek przemyśli, niemądry uśmiechnie się jaki jest sprytny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 3,31% 0,62 2023-05-30 15:59:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.