Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,40%

fragment raportu dla leniwych

Zgłoś do moderatora
W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2021 r. Grupa Kapitałowa NTT System S.A. uzyskała przychody w wysokości 742,7 mln PLN, w porównaniu do 501,8 mln PLN osiągniętych w analogicznym okresie 2020 roku, co oznacza wzrost o ok. 48%.
Jednocześnie dodać należy, iż wypracowany dotychczas poziom sprzedaży stanowi 94% całkowitej sprzedaży roku 2020.
Grupa wygenerowała jednocześnie zysk przed opodatkowaniem w wysokości 15,5 mln PLN w porównaniu do 8,9 mln PLN w analogicznym okresie roku ubiegłego. W tym samym okresie zysk netto Grupy wzrósł z 7,1 mln PLN do 12,4 mln PLN, tj. o ponad 76%.
Na wyniki Grupy Kapitałowej NTT System S.A. w minionych 9 miesiącach 2021 r. wpłynął przede wszystkim ok. 55% wzrost przychodów na rynku polskim (udział tego rynku w sprzedaży ogółem wyniósł ok. 95%).

Wyniki sprzedażowe za 2020 r. były jednymi z najlepszych w historii Grupy Kapitałowej NTT System. Wyniki
za 9 miesięcy 2021 r. pokazują, iż nie był to jednorazowy skok a trwała zmiana związana z rozbudową
i przebudową oferty. Napawają one optymizmem w zakresie tego, co powinno wydarzyć się w IV kwartale
2021 r., kolejnym roku i latach następnych. Wszystko na to wskazuje, iż miniony rok, będzie historycznym dla Grupy rokiem, w którym po raz pierwszy pewnie przekroczymy 1 mld PLN przychodów ze sprzedaży.

Było wiadomo, że wyniki będą dobre.
Ciekawe co jutro z kursem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 2,40% 5,12 2022-01-17 15:44:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.