Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,50 zł , zmiana od tamtej pory: 19,08%

Forte [FTE] – w kierunku 40 zł?

Zgłoś do moderatora
Fabryki Mebli Forte to producent mebli, notowany na GPW od 1996 roku.
https://comparic.xyz/uploads/2019/07/forte.png
źródło xStation 5

Spółka notuje na przestrzeni ostatnich lat bardzo stabilne przychody, jednak od dłuższego czasu problemem stają się malejące zyski. Zostało to zresztą wycenione przez rynek, gdyż spółka ma za sobą ogromna przecenę. Wyniki za pierwszy kwartał sugerują przychody na poziomie 319 mln zł czyli wyżej o 8% niż przed rokiem. Zysk operacyjny według szacunków miał wzrosnąć aż o...

https://comparic.pl/forte-fte-w-kierunku-40-zl-analiza-na-zamowienie/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,00% 38,70 2020-12-03 11:57:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.