Forum Forex +Dodaj wątek
Dolar sie osuwa. Slucha ktos tych rewelacji, napiszcie jak jest... do odkupu dzis czy jest zle ?
  • FOMC Autor: ~JP
  • Re: FOMC Autor: ~JP