Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: -3,24%

FEMION - Zawarcie umowy subskrypcji i zakończenie emisji akcji serii F !

Zgłoś do moderatora
FEMION TECHNOLOGY SA (33/2022) Zawarcie umowy subskrypcji i zakończenie emisji akcji serii F :
 
Zarząd Femion Technology S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 30.06.2022 r. doszło do zawarcia z osoba fizyczną umowy objęcia 277.778 akcji serii F o wartości nominalnej 0,50 zł po cenie 1,80 PLN za jedną akcję. W związku z zawarta umową oraz upływem terminu na zawarcie umów subskrypcji wynikającego z Uchwały emisyjnej z dnia 15 kwietnia 2022 roku, Emisja akcji serii F dobiegła końca. 

https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3307996,femion-technology-sa-(33-2022)-zawarcie-umowy-subskrypcji-i-zakonczenie-emisji-akcji-serii-f

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 5,81% 1,64 2022-09-23 15:44:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.