To prawda , falszywe wybicie bylo w srode , ale dalo podwaliny pod stabilny wzrost bo zachamowalo spadki .A po obrotach widac , ze nikt nie chce sprzedawac a kazdy wiekszy zakup szybko podnosi cene . To daje poczucie dowartosciowania akcji przez obecnych akcjonariuszy i dobrze wrozy na przyszlosc .