Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Fakty, nie śmiecie

Zgłoś do moderatora
Foto Volt będzie perełką najbliższych tygodni na NewConnect. Spółka wychodzi na prostą, cały czas się rozwija i realizuje takie programy jak "Mój Prąd" czy "Moja Woda". Ponadto spółka działa w sektorze odnawialnej energii i generuje przychody bez względu na pandemię.Na chwile obecna FVE jest bardzo tani. Spółka obroniła wsparcie na 1.00 i obecnie jest w trendzie wzrostowym. Krzywe kroczące SMA i EMA dają sygnał do kupna. Bardzo mała kapitalizacja więc jak Spółkę zauważy spekuła to może być bardzo ciekawie! Pozdrawiam akcjonariuszy Foto Volt!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR -2,70% 1,80 2020-10-23 15:57:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.