Forum Giełda +Dodaj wątek

Fajna spółka

Zgłoś do moderatora
Tylko nie do kupienia. Dzisiaj próbowałem różnych wariantów ale wajhowy nie puścił ani gronia ponad widły. Wstyd się przyznać ale nie osiągnąłem nawet 1k akcji. Napiszcie coś więcej o spółce. Od kiedy jest na parkiecie? Wiadomości to ona podaje trochę śmieszne. Pisze że jest największym w Europie podgrzewaczem stali a raptem ma obrót 600k pln-ów No to jak to z nimi jest. A kurs poszybuje tak jak chcą obecnie właściciele. jak w obrocie jest raptem około miliona akcji i nikt nie chce sprzedawać to i cena sięga nieba. Gorzej jak ją wywala na fiksy z powodu braku płynności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.