Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -47,36%

Extra spółka - wg mnie...

Zgłoś do moderatora
Już się "Jasie" znalazły i swoje ulubione teksty walą: "spekuła podbiła", "zaraz was ubiorą" itp. Aż mnie to śmieszy... Nikt nie oddaje, bo wiedzą jaki jest potencjał spółki, jakie są możliwości i perspektywy... Nikt mądry długo nie odda, bo jak sprawdzicie Clash to będziecie wiedzieć dlaczego:) Clash 2 będzie na pewno sukcesem:) Cieszę się że tu siedzę, a skowyt peronowiczów będzie spory, żeby tylko coś odebrać... Pozdrawiam posiadaczy:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 9,52% 0,30 2023-01-27 13:09:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.