Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,97 zł , zmiana od tamtej pory: 43,58%

Extra kasa... umarzalna

Zgłoś do moderatora
hi
no i stalo sie

https://biznes.interia.pl/raporty/raport-tarcza-antykryzysowa-poradnik-przedsiebiorcy/aktualnosci/news-tarcza-finansowa-2-0-rozszerzona-o-9-kodow-np-dzialalnosc-kl,nId,5025130,via,1?utm_source=webpush&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName&parametr=mechcpc
  • Extra kasa... umarzalna Autor: ~pegasus7

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SOLAR -1,72% 5,70 2022-07-05 15:00:36