Forum Giełda +Dodaj wątek

EXAmobile start godzina 11.30

Zgłoś do moderatora
W poniedziałek 17 grudnia na NewConnect zadebiutuje spółka Examobile S.A.

Examobile S.A. zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji na urządzenia mobilne. Dystrybucja produktów spółki odbywa się z wykorzystaniem najpopularniejszych platform i sklepów internetowych z aplikacjami, aktualnie najważniejsze to Google Play i App Store.

Główne źródła przychodów spółki to:
- sprzedaż powierzchni reklamowej w publikowanych grach i aplikacjach,
- sprzedaż płatnych wersji aplikacji oraz towarów wirtualnych związanych z publikowanymi aplikacjami i grami,
- sprzedaż aplikacji dedykowanych dla klientów biznesowych.

W lutym 2012 roku spółka opublikowała pierwszą własną aplikację. Do końca listopada 2012 (po 10 miesiącach) liczba unikalnych użytkowników wszystkich aplikacji spółki przekroczyła 350 000 użytkowników.
W marcu 2012 roku Examobile S.A. rozpoczęła udostępnianie powierzchni reklamowej w swoich grach i aplikacjach. Do końca listopada 2012 roku (po 9 miesiącach) liczba wyświetleń reklam osiągnęła pułap 5 mln wyświetleń miesięcznie.
Aktualnie powyższe wartości rosną w tempie ok. 15-20% miesięcznie.

Całkowita liczba akcji 1 450 000
Cena emisyjna (akcji serii B) 0,90 zł/akcję
Kapitalizacja spółki (po cenie emisyjnej) 1,305 mln zł

Więcej informacji o spółce na www.examobile.com
Swoją drogą przy tej kapitalizacji może być ciekawie. Liczę że pójdzie w ślady Vividu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -7,17% 5,96 2021-07-28 12:01:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.