Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 57,50%

Ewentualne przejęcie NETWISE przez MICROSOFT lub innego TUZA IT

Zgłoś do moderatora
Nieraz już pisałem, że NETWISE jest spółka, która mogłaby być przejęta przez większy podmiot. Teraz kiedy MICROSOFT wybierając NETWISE do współpracy przy globalnym projekcie wystawił jej najlepsze możliwe papiery wydaje mi się to jeszcze bardziej prawdopodobne. Jakub Skalbania od dawna współpracuje z MICROSOFT EM. Posiadają 5 złotych i 2 srebrne kompetencje. Po udanej realizacji tego kontraktu kolejka chętnych do zakupu pakietu akcji spółki lub przejęcia znacznie się wydłuży. Nie zdziwiłbym się, gdyby na jej czele był MICROSOFT.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 37,80 2023-02-07 09:19:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.