Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,54 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Europa First, Made in Europa: nowe kryteria

Zgłoś do moderatora
To chyba, dobrze dla przetargów Stalprofil-Izostal na rurociągi, nieprawdaż ? Wystraszeni recesją w RFN euro-komisarze, zapowiadają surowo nowe kryteria przetargów publicznych - Made in Europe. Rząd RP już wprowadził punkty za pochodzenie- Local Content. Jak dla mnie to dobry kierunek >>>https://www.bankier.pl/wiadomosc/Europe-first-Unia-wprowadzi-kryterium-pochodzena-w-kluczowych-sektorach-9028600.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROFI 0,23% 8,54 2025-10-29 16:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.