Forum Forex +Dodaj wątek
http://stooq.pl/q/?s=gbpeur&c=3y&t=l&a=ln&b=0

na jakiej wysokosci jest opor? Celuje, ze dno bedzie podczas rozstrzygania "brexitu", a potem odbicie.
  • EURGBP Autor: ~magnum
  • Re: EURGBP Autor: ~BAX