Forum Forex +Dodaj wątek
BAX napisz jak widzisz euro/pln teraz i sierpiń bo jeśień zakładasz wzrost walut. Jakie poziomy twoim zdaniem to już dobry odkup. Nie chcę się kopać z koniem. dzięki za ewent. info