Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,87 zł , zmiana od tamtej pory: -4,74%

ETS na zawsze - tak to wygląda

Zgłoś do moderatora
Polska nie chce, aby wpływy z ETS trafiały do budżetu UE. A to niejedyny pomysł na zasilenie kasy
Polska będzie się sprzeciwiała propozycji Komisji Europejskiej, aby wpływy z systemu ETS trafiały do budżetu UE jako jej tzw. zasób własny – napisał w odpowiedzi na interpelację poselską wiceminister finansów Jarosław Neneman

Już nie tylko budżet RP potrzebuje nowych dochodów ale i UE też. Jak nie kijem go, to pałką.
  • ETS na zawsze - tak to wygląda Autor: ~Nowicjusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,17% 10,35 2025-09-19 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.