Witam,
wyjaśnienie dla trolli, którzy negują taką współpracę…
Według mnie Farma bardzo dobrze robi, że rozszerza współpracę dotycząca potencjalnych symulatorów.
Obecnie będzie wykonywać symulatory szkoleniowe na drony....jak widać drugim kierunkiem ma być Symulator pojazdów jezdnych...dlatego jest list intencyjny z Best Driver w Poznaniu.
Czyli chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu...przy pracy nad jednym symulatorem chcą wykonać dwa, bo dużo czasu w ten sposób zaoszczędzą. Zapewne wystąpią o dotację, więc kolejne dodatkowe środki na rozwój.
Patrząc jak wygląda wojna w Ukrainie – to właśnie jest to przyszłość, bo ten model walki już dominuje.
a firma Best Drivers - to generalnie zajmuje się szkoleniem kierowców - z opinii w necie wygląda, że są bardzo dobrzy (oceny 4,9 na 5), więc maja dobrych specjalistów. Wyniki finansowe słabiutkie…ale dla FARMY, liczy się ich doświadczenie, bo jak wyczytałem to:
W roku 2022 roku wprowadziliśmy usługi oparte na szkoleniu kierowców zawodowych przy wykorzystaniu nowoczesnych symulatorów z zastosowaniem technologi VR.
Dodatkowo:
-Współpracują m.in. z Transics by Wabco czy Daf Trucks, dzięki którym mamy ciągły dostęp do nowoczesnych technologii
-współpracują z producentami ciągników siodłowych, autokarów czy rozwiązań telematycznych dla transportu
Generalnie po opiniach kursantów widać, że nie ściemniają, tylko dobrze uczą – a wiedza praktyczna przy symulatorach jest kluczem do sukcesu.
Ja tą wiadomość odbieram bardzo pozytywnie.
pozdrawiam