Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: -21,62%

espi nowe x 2!

Zgłoś do moderatora
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=195014&title=Powo%C5%82anie+cz%C5%82onka+Rady+Nadzorczej+

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=195015&title=Podpisanie+listu+intencyjnego+dot.+nabycia+sp%C3%B3%C5%82ki+z+bran%C5%BCy+wierzytelno%C5%9Bci

a kurs nie drgnie... Kiedy rynek zauważy, że to super okazja kupić akcje w tych cenach? Może Pan Moska lub Prezes powinni dać sygnał że jest tanio?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANCELWEC -3,33% 1,16 2022-09-30 14:33:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.