Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,40 zł , zmiana od tamtej pory: 56,79%

ESPI które trzeba przeczytać!

Zgłoś do moderatora
PolTREG ma na koncie ponad 100mln, +30 mln z dofinansowania, czyli prawie tyle, ile wartość kapitalizacji Spółki. W najnowszym ESPI, podaja informację o umowie na kwotę 1,9 mld dolarów, którą podpisała GentiBio - też rozwija komórki TREG. Tej wielkości umowa to wartość 60
raz większa niż kapitalizacja PolTREG. No i piszą, że już prowadzą rozmowy i poszukują partneringu, który może nastąpić obecnym etapie badań https://www.biznesradar.pl/a/112117,poltreg-opublikowal-raport-za-pierwsze-polrocze-2022-r-i-przygotowuje-sie-do-kluczowych-badan-klinicznych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG -2,68% 50,80 2023-03-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.