Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,60 zł , zmiana od tamtej pory: -70,22%

ESPI i co dalej

Zgłoś do moderatora
nom, i co dalej? nowa emisja ale wejscie na nowy rynek
normalnie emisja to rozwodnienie, ale w tym przypadku wg mnie wejscie na parkiet swiadczy o mocy spolki i znakomitych szansach ktore nalezy wykorzystac. uwazam, ze wykorzystanie swojego potencjalu w tym temacie to najlepsze co mozna zrobic. nie ma co zwlekac. no i potem sky is the limit, konkurencji nie ma.
  • ESPI i co dalej Autor: ~www
  • Re: ESPI i co dalej Autor: m.post

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -4,80% 10,90 2022-11-25 15:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.