https://espiebi.pap.pl/node/726233
"wartość Emitenta dla potrzeb transakcji została ustalona na 179.041.749,60 zł, co odpowiada cenie
emisyjnej 4,20 zł za jedną nową akcję Emitenta"
"wartość AUX dla potrzeb transakcji została ustalona na 109.191.552,96 zł, co odpowiada cenie 47,04 zł za
jedną akcję AUX"
I robią emisję po 4.2zl, a mogli po 2.50zł. Już nie wspomnę, że emisję robi się zazwyczaj po cenie znacznie niższej niż wycena rynkowa. Rozumiem, że tutaj nikt kasy nie wykłada, ale jednak...