Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,60 zł , zmiana od tamtej pory: 36,87%
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 26/2024 z dnia 22 października 2024 r., Zarząd spółki Mercator Medical S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka") przekazuje do wiadomości publicznej, iż Sąd Okręgowy w Krakowie, IX Wydział Gospodarczy w dniu 27 marca 2026 r. wydał wyrok w sprawie z powództwa Akcjonariusza Spółki o stwierdzenie nieważności lub ewentualnie o uchylenie uchwały nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 14 października 2024 r. w sprawie upoważnienia Zarządu Spółki do nabycia akcji własnych w celu ich umorzenia („Uchwała”).

Sąd Okręgowy w Krakowie:

1. oddalił powództwo o stwierdzenie nieważności Uchwały
  • Espi Autor: ~Long
  • Re: Espi Autor: ~Ciekawe
  • Re: Espi Autor: ~Long
  • Re: Espi Autor: ~klin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 8,62% 54,20 2026-04-02 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.