Forum Giełda +Dodaj wątek

Eskimos teraz tylko spadki !!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Prosci inwestorzy zero myslenia wszystko puszczone w rynek przeciętnie po 1zl a więc 15procent na czysto dla tych ktorzy kupili w emisji po 0,87 teraz tylko w dol tymbardziej usa pionowo do dolu leci juz prawie2 procent ,kupuje sie na otwarciu i szybko wychodzi a nie na długo kupowac , kto jutro z rana wywali to moze byc z mala strata ale spokojnie bedzie spac jeszcze resztke wywala do 0,87 sa i tak do przodu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS -5,56% 0,14 2020-04-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.