Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -5,00%

ESKIMOS POD LUPĄ

Zgłoś do moderatora
Kapitalizacja ~ 23 mln akcji x 0,3 czyli niecałe 8 mln zł
Przychody ~ 100 mln zł w tym roku powinno pęknąć
ZYSK - i oto jest pytanie ale zakładając 3% marży netto przy 100 mln zł mamy 3 mln zł

Przy założeniu takiego zysku C/Z wynosi 8/3 czyli 2,67 !! czyli niewiarygodnie niski wskaźnik jak na GPW a gdzie dopiero NewConnect

Jeśli tak się stanie kurs powinien poszybowac bardzo wysoko.
Aktualna cena to jakiś totalny absurd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS -7,64% 0,27 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.