Inwestorzy ergowcy mam plana pomysła
Zbiermy troche kasy i za te kasę znajdzmy trzy mega odjechane ,zajebiste wróżbitki.
Zbiermy je do jednej kupy by moc była trzykrotna i niech nam zrobia wykres erga ale w przyszlosc z fusów z czego kolwiek ale w PRZYSZLOSĆ. Bedzie jasniej
Bo siedzenie na tylku nic nie przynosi, trzeba czynnie .
Ciekawe czy ktos juz tak inwestowal z magiem jakims.
Na forum sa dwa takie ananaski co wiedza tyle co nie miara . Bula Magowi ?