Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,40 zł , zmiana od tamtej pory: -1,47%

Enter Się wynajmuje hangar serwisowy na 10 lat w Katowicach

Zgłoś do moderatora
Enter Air Services Sp. z o.o., spółka zależna linii lotniczej Enter Air, specjalizująca się w obsłudze technicznej samolotów, podpisała z Górnośląskim Towarzystwem Lotniczym SA (GTL SA) umowę najmu hangaru H2. Obiekt ma kubaturę 106 350 m3 i powierzchnię użytkową 7 912 m2. W hangarze znajdują się dwie zatoki serwisowe, w każdej można serwisować Boeinga 737. Hangar dysponuje także rozbudowanym zapleczem warsztatowym, socjalnym i biurowym. Umowa najmu została podpisana na 10 lat.
  • Enter Się wynajmuje hangar serwisowy na 10 lat w Katowicach Autor: ~KakaowyJoe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,74% 53,60 2025-12-03 12:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.