Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: 87,31%

EMT - Technicznie

Zgłoś do moderatora
https://ibb.co/SsJ1PRm

Ostatnia czarna świeczka zatrzymała się na EMA - 100, obecnie jesteśmy znowu powyżej EMA / SMA 100 oraz 200 tak więc technicznie wyglada to bardzo dobrze.

Na przestrzeni ostatnich 3 lat było bardzo mało okresów gdzie kurs utrzymywał się powyżej EMA / SMA 200 - moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo dużego wybicia w górę a wyniki za pierwszy kwartał się zbliżają. Jeśli tylko one okażą się w porządku to zarówno technicznie jak i fundamentalnie możemy na dobre pożegnać obecne poziomy.

Kto mądry kupuje przy tych poziomach ze stop lossem poniżej 1.20 - wskaźnik ryzyka do potencjalnego zysku na Elementalu chyba nigdy nie był lepszy patrząc technicznie na moment wejścia w papier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.