Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -9,76%

Emisja serii H, program motywacyjny

Zgłoś do moderatora
Niby norma, ale ciekawe są warunki przydziału akcji
Otóż warunek minimum to osiągnięcie przez spółkę wartości 75 mln zł w tym roku, a w 2023 roku 125 mln zł
Aktualna wartość księgowa to niecałe 50 mln zł
Pytanie więc zasadnicze - jak oni chcą osiągnąć tak duży wzrost WK w tak krótkim okresie?
Jedyne co mi przychodzi do głowy to upublicznienie najlepszych aktywów, czyli TimeCampa oraz Inteliseq oraz ich wycena rynkowa, ew. opchnięcie reszty pakietu Infermedica po jakiś dużych pieniądzach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,77% 2,22 2021-08-04 10:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.