Forum Giełda +Dodaj wątek

Emisja o być albo nie być

Zgłoś do moderatora
Partex S.A. jest z pewnością dobrze znana inwestorom, bo na „małej giełdzie” znajduje się już od października 2010 roku. Spółka miała lepsze (ponad 325 tys. zł zysku w 2010 roku) i gorsze czasy (1,13 mln zł straty w 2011 roku). Teraz o jej przyszłości zadecydować ma powodzenie emisji akcji:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/10947-emisja-o-byc-albo-nie-byc
  • Emisja o być albo nie być Autor: ~sail

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTEX 0,00% 0,01 2013-05-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.