Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,63%

Emisja 200 akcji z wyłączeniem PP

Zgłoś do moderatora
Zarząd planuje debiut w drugiej połowie 2021 r. i emisję 200 tys. akcji z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy - podała spółka w komunikacie.


Bio Planet chce pozyskane z emisji środki przeznaczyć na dofinansowanie i realizację zamierzeń inwestycyjnych.

  • Emisja 200 akcji z wyłączeniem PP Autor: m.post

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -1,32% 30,00 2021-07-30 13:41:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.