Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,80 zł , zmiana od tamtej pory: -14,81%

Emisja 200 akcji z wyłączeniem PP

Zgłoś do moderatora
Zarząd planuje debiut w drugiej połowie 2021 r. i emisję 200 tys. akcji z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy - podała spółka w komunikacie.


Bio Planet chce pozyskane z emisji środki przeznaczyć na dofinansowanie i realizację zamierzeń inwestycyjnych.

  • Emisja 200 akcji z wyłączeniem PP Autor: m.post

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOPLANET -4,73% 32,20 2021-09-27 15:13:40