ALE KWICZYCIE, ALE WYJECIE HEHEHE
A POCIĄG ODJECHAŁ
CHOCIAŻ W SUMIE MOŻECIE JESZCZE WSKOCZYĆ, TU NADAL JEST TANIO. 100 PRZEBIJE W LOCIE, PYTANIE CZY ZATRZYMA SIE NA 150 CZY MOZE POLECI NA 200
BO PRZY TAKICH WOLUMENACH I WZROSTACH JAK W OSTATNICH DNIACH, TO KTOS GRUBY WCIĄGA TU AKCJE JAK KUBA WOJEWÓDZKI BIAŁY PROSZEK
A WY DALEJ KWICZYCIE HEHEHE