Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
ludziska ... jest nowa nadzieja https://www.bankier.pl/wiadomosc/APOLLO-CAPITAL-S-A-Informacja-o-zawarciu-porozumienia-dotyczacego-inwestycji-w-akcje-Spolki-7882813.html
To moze byc nasz jezdziec na bialy koniu.Nasz bohater ktory nas reanimuje .Poczekamy i zobaczymy co sie z tego rozwinie .Dodatkowo mamy w Apollo bylego prezesa PErmy fix wiec mysle ze moze cos byc na rzeczy .
  • Elo Autor: ~Qlimax177
  • Re: Elo Autor: ~Realista
  • Re: Elo Autor: ~Grzes
  • Re: Elo Autor: ~Qlimax177

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.