Tak przeglądając ostatnio wątek Cognora na bankierze zauważyłem, że gdzieś nagle zniknął kolega Elb, którego zawsze bardzo wysoko ceniłem za niestereotypowe podglądy, różne "szalone" teorie i wynajdywane gdzieś informacje.
Obecnie zbliża się termin kolejnego przetargu na Hutę Częstochowa, o której wielokrotnie pisałeś i stąd moje pytanie: Elb gdzie jesteś? Czemu milczysz? Mam nadzieję że nie dopadł Cię COVID-19 i stąd wynika Twoje milczenie.
Mam prośbę: napisz Elb jakiś krótki komentarz odnośnie prawdopodobieństwa nabycia Huty Częstochowa przez Cognor i określ potencjalną wycenę Cognora gdyby transakcja faktycznie doszła do skutku.
Pozdrawiam i czekam na komentarz.