Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -26,86%

Edengrad to zaawansowana gra MMORPG...

Zgłoś do moderatora
Edengrad to zaawansowana gra MMORPG, z elementami survivalu którą wyróżniają nieliniowa fabuła i nieszablonowe questy. Zostań najemnikiem, załóż organizację, stań na czele własnego miasta, stwórz handlową potęgę i podbij pustkowia Arizony!

CECHY GRY
Hardkorowy Survival
Zbuduj schron, upoluj zwierzyna, zadbaj o swoje podstawowe potrzeby i towarzyszy. Buduj domy, a nawet całe osady, wchodź w interakcję z innymi graczami z całego świata... brzmi aż zbyt znajomo?

W takim razie uważaj. To nie jest zwykła gra survivalowa. Nie znajdziesz zbyt wielu bezpiecznych stref i miejsc, w których można się ukryć. Twoi wrogowie mogą dopaść i zabić cię niemalże wszędzie, a kiedy im się uda... tracisz część przedmiotów i punktów doświadczenia.

Frakcje i Osady
Pewnie znasz powiedzenie “im więcej, tym lepiej”? I o to właśnie chodzi w Edengradzie. Znajdź graczy, którzy zgodzą się z tobą współpracować, stwórzcie grupę lub frakcję i zbudujcie osadę. Będziecie mogli mierzyć się z silniejszymi przeciwnikami, czerpać korzyści niedostępne dla pojedynczego gracza, gromadzić i handlować swoim dobytkiem. Zaproś obywateli do swojego miasta i obserwuj, jak się rozwija! Świat Edengradu nie jest dobrym miejscem, aby pozostawać w pojedynkę… jeżeli chce się przeżyć.

Walka to nie wszystko
Masz dość biegania w kółko i zabijania? W takim razie może zrobisz sobie przerwę, aby coś ugotować, ściąć trochę drzewa lub coś zasadzić? Masz ochotę na zwiedzanie? Możesz spędzać czas, przekopując się przez starożytne miasta! A może pociąga cię inżynieria? W porządku! Poświęć swój czas na budowanie miast. To, na co przeznaczysz czas rozgrywki, zależy wyłącznie od ciebie i twojej strategii.

Edengrad oferuje wiele umiejętności, które można ulepszać, między innymi: walkę, ścinanie drzew, uprawę roślin, pracę w kopalni, stolarstwo, gotowanie, chemię, wytwarzanie broni, krawiectwo, inżynierię, kowalstwo, budownictwo, leczenie, przetrwanie czy kłusownictwo.

“Wyśpisz się tak, jak sobie pościelisz...”
Edengrad jest oparty wyłącznie o wkład graczy. Jeżeli nie jesteś w stanie kupić pewnego rodzaju broni lub jedzenia, oznacza to, że nikt go jeszcze nie wytworzył. To… może ty zaczniesz?

O GRZE
Edengrad jest hardkorowym survivalowym MMORPG osadzonym w gatunku post-apo, przywodzącym na myśl klasyki takie jak Fallout czy Mad Max oraz rewelacyjny Wasteland.
Akcja gry toczy się w świecie skażonym po wieloletnich, globalnych wojnach. Tylko część ludzkości zdołała przetrwać wojenne zawirowania, ale przez ciężkie zanieczyszczenie atmosfery, stanęła w obliczu kompletnej zagłady. Wybrańcy udali się na Lobos, planetę w układzie Alfa Centauri, i stracili łączność z Ziemią. Część z tych, których pozostali na Ziemi, znalazła schronienie w podziemnych bunkrach. Krzyki tych, którym się to nie udało, słychać było jeszcze wiele tygodni po zamknięciu bunkrów.

Po wielu latach rządowi udało się zregenerować środowisko na Ziemi, używając specjalnych generatorów Hydra-class. Plan się powiódł, jednak miał efekty uboczne...

FABUŁA
Wcielisz się w prawnuka pierwszych mieszkańców bunkrów. Zostaje włączony do organizacji W.A.R.P., która zarządza podziemnymi schronami. Misją organizacji jest utrzymanie kontaktu między mieszkańcami podziemi a tymi, którzy wyszli na powierzchnię, aby ponownie zaludnić Ziemię oraz zaopatrywać bunkry w niezbędne do życia produkty. Jako najemnik, będziesz wykonywał wiele różnych zadań dla organizacji, od prostego patrolowania terenu i wymiany przekaźników, po tajne misje zarządzane przez najbardziej wpływowych członków W.A.R.P. To nie będzie jednak łatwe - pozostali najemnicy nie będą twoimi towarzyszami, a konkurentami...
Jakie zagrożenia odnajdziesz na powierzchni Ziemi? Czy uda ci się przetrwać? I co stało się z tymi, którzy odlecieli na Lobos…?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEURONE -5,19% 2,56 2023-03-09 09:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.