Forum Giełda +Dodaj wątek
1. ECL wprowadza także oferty dla tel. stacjonarnych
2. Nie wiem dlaczego nie było ECL w raporcie,
3. ECL pracuje nad kolejnymi ofertami, które umożliwią pakietowe usługi zarówno dla mśp jak i dla domostw.
4. Najważniejsze, że trend Voip zmienia kierunek na północ.

Co według Ciebie przemawia za spadkiem, je ewidentnie jestem optymistą, ale chciałbym poczytać twoje zdanie, a nie tylko komentarze do moich.

Pozdro
  • ecl Autor: ~Jamman
  • Re: ecl Autor: ~kama

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -0,96% 2,06 2020-06-05 14:17:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.