Tak obserwuje rynek i dochodzę do wniosku,że na fali optymizmu ludzie wszystko kupią.
Najbardziej rosną spółki hopsztaplerów jak Bioton,Drągowski i inne a wiele solidnych spółek jak np.Echo zachowuje się spokojnie.Czy wzrosty są pod wywalanko pewnie tak.Dlatego uważam,że warto zając miejsce w spółkach taskich jak echo,dobry akcjonariat,dobre wyniki,super projekty.
Sądzę,że Echo może być liderem wzrostów w perspektywie kilkuletniej do tego dodałbym Lentex.
Zaprawszam do dyskusji