Walor Od kilku dni spada po uprzednim nakresleniu niewysokiego kanału wzrostowego. Ten właśnie kanał , utworzone na jego szczycie objęcie bessy, następnie luka bessy i kolejne trzy czarne świece pod luką - wszystko to sugeruje dalsze spadki i test wsparcia na poziomie 2,15 zł.
Wykres:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4784a764a9c032b7.html