Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 71,43%

EBITDA to 50% kapitalizacji!

Zgłoś do moderatora
Widzieliście jakâ zrobili EBIDTA!!! Bez Fluiddesk 4 200 000 !! To jest połowa ich kapitaluzacji. Jakie 50gr tutaj bedzie 1.5zł w tym roku. Znowu spade zobowiâzań pieknie. Raport za pierwszy kwartał pokazał że zobowiàzania falej spadajâ i dodatkowo klapy NEO V już sâ sprzedawane wièc CIAT teraz bédzie wkońcu wymiatał. PIÉKNIE
I te 12 000 000 z mbanku Haha pieknie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREMPCO -4,15% 0,60 2021-12-06 16:00:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.