Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,64 zł , zmiana od tamtej pory: -11,14%

East Value Research - Adrian Kowolik

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś czytał raport?
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić kompetencje tego Pana? Nic nie mogę na jego temat znaleźć.
Raport jest bardzo interesujący, tylko pytanie czy jego poprzednie analizy dotyczące innych spółek się sprawdziły?
Bardzo ważne, raport nie zawiera przejęcia faktora z Chorwacji i ewentualnych kolejnych przejęć w innych krajach, jest tam prognoza do 2024, a spółka zamierza w 2 lata wejść na kolejne rynki, założenia swoje, pewnie w praktyce wejście będzie tylko na 2 max 3, ale jednak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 1,72% 5,90 2021-09-16 16:42:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.