Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

E-KIOSK: Zmiany w Radzie Nadzorczej e-Kiosk S.A.

Zgłoś do moderatora
Zarząd e-Kiosk S.A. informuje, że Pan Jarosław Machocki złożył rezygnację z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej z dniem 7 sierpnia 2023 roku.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/E-KIOSK-Zmiany-w-Radzie-Nadzorczej-e-Kiosk-S-A-8590923.html

  • E-KIOSK: Zmiany w Radzie Nadzorczej e-Kiosk S.A. Autor: ~skubas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKIOSK -3,23% 1,20 2024-02-21 09:45:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.