Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: 101,92%

Dzisai Provident na innych rynkach - arbitraż

Zgłoś do moderatora
Nie róbcie żadnych ruchów z grubym. Sam się wykończy. Czemu? Bo przestaje wychodzić mu tzw. arbitraż. Po dzisiejszej sesji fundy bawią się w arbitraż zaczęły tracić co raz większe pieniądze na takiej zabawie. Wykorzystywali do końca GPW a tutaj mają teraz problem. Dlatego nie sprzedawajcie a zlecenia K ustawcie na jak najniższych poziomach cenowych.

A teraz do chłopców w białych kołnierzykach. Trochę wam nie wypali. Ostatnie sesje to spore straty wasze na arbitrażu he he he. Zagranica startuje a wy zostajecie bez niczego, tylko z codziennie większymi stratami.

link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.