Forum Giełda +Dodaj wątek

Dziś spółka pokazała "siłę"

Zgłoś do moderatora
We wcześniejszych postach pisałem że w tym roku jeszcze 3zł a to już dziś. Myślę, że 3-3,3 przez jakiś czas potem znowu nurkowanie w okolice 2,5. Szkoda czasu na KREC - same straty 9-miesięcy - stopa zwrotu -25% w tym samym okresie na większości spółek z wig20 można było uzyskać +25%.
Cierpliwość i zaklinanie kursu nic nie da a sami widzicie, że spółka zysków nie generuje i cena w tym momencie 1,5-1,8 jest adekwatna.
Chętnych nawet na to brak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,70 2022-05-17 13:11:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.