Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,80 zł , zmiana od tamtej pory: 11,28%

Dzień Inwestora w Rokicie

Zgłoś do moderatora
Przed chwilą zakończyła się prezentacja on-line, w ramach tegorocznego Dnia Inwestora.
Wiceprezes Firmy rzeczowo i dokładnie omówił aktualną, dobrą sytuację spółki oraz odpowiedział na wiele pytań zgłoszonych przez obserwatorów Dla mnie najciekawsze było, poza bardzo dobrymi perspektywami na rynku polioli, potwierdzenie działań w zakresie zapewnienia nowych źródeł energii. Rozpoczęto prace związane ze zmianą zasilania kotłów z węglana mieszaninę wodoru z gazem ziemnym, a także projekty budowy i uruchomienia farm fotowoltaicznych i wiatrowych oraz zwiększenie wykorzystania zewnętrznych źródeł energii uzyskiwanej z OZE. Biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki za Q1 oraz perspektywy rekordowego zysku za 2021r można patrzeć z optymizmem na poprawiającą się sytuację PCR, co z pewnością będzie miało wpływ na cenę akcji!
https://creatives.sascdn.com/diff/1947/10151371/300x250_koniec-z-barierami_779f92b2-87b3-4cc6-95bd-62aaf560d29c.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,37% 79,90 2021-08-02 13:18:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.